Всі діти люблять іграшки. На гуртку м`якої іграшки діти власними руками виготовляють м’якеньке диво. Вихованці знайомляться з різними матеріалами, інструментами та техніками виготовлення іграшок. Навчаються розкроювати тканину за допомогою шаблонів, вивчають ручні та машинні шви. Діти знайомляться з такими видами іграшок, як горищні, традиційні, іграшки в стилі Тільди, також народними іграшками та іграшками – примітивами. Кращі роботи дітей демонструються на виставках та конкурсах дитячих робіт.

Увесь навчальний процес має творчий і виховний характер. Діти вчаться проектувати і створювати свої іграшки та вироби для практичного вжитку: оформлення закладу, житлових кімнат, використання в побуті.

Працюючи над колективними завданнями, учні також виконують окремі частини спільної композиції. Це дуже згуртовує групу, діти розуміють, що від роботи кожного залежить кінцевий результат виробу.

Програма інтегрує знання гуртківців із різних областей знань: креслення, технології, історії, що суттєво доповнює варіативну частину шкільної програми з трудового навчання. Заняття в гуртку відкривають широкі можливості для професійної орієнтації учнів.

Керівник: Верещінська Наталія Володимирівна