![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/image.png)
29 серпня колектив Бориспільського ЦТТ “Еврика” долучився до офіційного заходу у Бориспільській територіальній громаді з нагоди вшанування пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.
Вшанували загиблих наших героїв хвилиною мовчання, покладанням квітів.
Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.
Живі, допоки живі у нашій пам’яті…
Слава Героям !!!…
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230829_102750-6-edited.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230829_102817-1-edited-scaled.jpg)