День 2
Ось і завершився другий день відкритих дверей у нашому закладі.
Сьогодні дітки спробували техніку бісероплетіння, виготовлення ляльки-мотанки, виліпили з глини чарівних динозаврів, освоювали різні техніки малювання овочів та фруктів.
Також продовжували ознайомлюватись із гуртками авіамодельний, ракетомодельний, історико-технічне стендове моделювання, робототехніка та комп’ютерна графіка.
Цікаво та весело завершився день знайомств.
Ми щиро радіємо кожній дитині, та чекаємо всіх на заняттях у нашому закладі.
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-b68bd5b1e96b3e49b9104241350e7c0b-V-577x1024.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-9fa3da2bb38853303f6d54651e7d4c2d-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-c502251cb7e0b0d29ad6d65a9a7f8bb7-V-577x1024.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-ebb65a945691f9003476c00e616befef-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-f0ff81d23f9cfe17379b7b05d567ed6b-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-f60977bc9563feeda9563e5bdfe82aea-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-0b61571b6dd51582403d8804e6f656af-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-13eb690023575f27e9657be5eb5d9f23-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-63abd2f14a32715eefa9b3452a6582f6-V-950x1024.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-80c4500020410939a66df56f69a60b30-V-577x1024.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-98b4f249d17a37aaece94f7647ed61a0-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-7485b2ac8c59b83e83f178292158d7a5-V-577x1024.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-214d3a4ba576345baaab57f8f0a3e183-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-766101504b58ab0e93732349408848c5-V-577x1024.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-a3312f1f690f688ed40596b0a0d709f4-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-ab353794f9eb27aa5c22c590070bc99e-V-1024x577.jpg)
![](https://evrika-boryspil.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG-af8d286a5817e3e1201533880d4067b9-V-1024x577.jpg)
Дякую за вашу працю